It's complicated

every life is beautiful

štvrtok 6. septembra 2012

will I ever s.t.o.p. for a while?
to think.. :)

need a little BREAK
from life to rest,
not just relax

need to be a little pamper
Zverejnil som to ja o 11:25 Žiadne komentáre:
Odoslať e-mailomBlogovať!Zdieľať v sociálnej sieti XZdieľať v službe FacebookZdieľať v službe Pinterest
Novšie príspevky Domov
Prihlásiť na odber: Príspevky (Atom)

Archív blogu

  • ►  2017 (1)
    • ►  marca (1)
  • ►  2016 (1)
    • ►  decembra (1)
  • ►  2015 (3)
    • ►  decembra (1)
    • ►  októbra (1)
    • ►  januára (1)
  • ►  2014 (9)
    • ►  novembra (1)
    • ►  októbra (1)
    • ►  augusta (1)
    • ►  mája (1)
    • ►  februára (3)
    • ►  januára (2)
  • ►  2013 (4)
    • ►  decembra (4)
  • ▼  2012 (1)
    • ▼  septembra (1)
      • will I ever s.t.o.p. for a while? to think.. :) n...
Motív Okno s obrázkami. Autor obrázkov motívu: Ailime. Používa službu Blogger.